rozmiar czcionki A A A
czytano 9890 razy

Certyfikat jakości

 - to 5 specjalnych warunków dla zakupionego sprzętu:
Certyfikat jakości można zakupić tylko z wybranymi komputerami CT oraz monitorami firmy MAG Innovision. Cena certyfikatu jest zależna od wybranych opcji i jest ustalana indywidualnie z handlowcem.

I Rozwiązanie problemu 24h
1 rok lub 2 lata (w zależności od pakietu) (oszczędzasz od 500 zł do 1000 zł)
W razie reklamacji / awarii otrzymujesz nowy sprzęt lub sprzęt zastępczy na cały okres trwania serwisu. Usługa serwisowa jest wykonana w ciągu 24 godzin od dostarczenia sprzętu do serwisu.

II. Oprogramowanie - pakiety
instalacja niezbędnych programów do pracy i rozrywki

III. Pomoc techniczna Hotline

W razie awarii, problemów z oprogramowaniem dzwonisz i uzyskujesz profesjonalną pomoc techniczną. Jeśli to możliwe serwis rozwiąże Twój problem przez telefon.

IV. Aktualizacje
2 lata gratis, klient pokrywa koszty nośników
Dzwonisz z informacją o chęci uaktualnienia sterowników lub oprogramowania: serwis w ciągu max. 48 godzin przygotuje Ci wszystko na nośniku DVD

V. Doradztwo
(przy rozbudowie / zakupie komputera lub peryferiów)
Rynek komputerowy ulega tak szybkim zmianom, że przecięty użytkownik komputera nie jest w stanie śledzić tych zmian na bieżąco. Taki rynek sprzyja nieuczciwym sprzedawcom , którzy nie informują swoich klientów o wszystkich brakach lub ewentualnych wysokich kosztach eksploatacji urządzeń. My różnimy się od innych firm - przedstawiając produkt naszym klientom informujemy ich nie tylko o jego zaletach, ale również przedstawiamy wady danego produktu.

Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji COMPUTERTEAM.PL.


Dodaj swój komentarz

salon komputerowy

Wszelkie prawa zastrzeżone © ComputerTeam.pl | mapa witryny | login | Polityka cookies