rozmiar czcionki A A A
czytano 13855 razy

O ComputerTeam

ComputerTeam

jest przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w zakresie nowoczesnych technologii oraz usług informatycznych mających w efekcie końcowym dać naszym klientom najwyższej jakości narzędzia pracy i rozrywki.
Nasze produkty oraz usługi mają za cel pomagać Państwu w realizacji zamierzonych celów, marzeń oraz aspiracji. Tworzymy je dla Waszego komfortu nieustannie wdrażając nowe pomysły, dzięki którym otrzymują Państwo rozwiązania najwyższej jakości gwarantujące bezpieczeństwo Waszych danych oraz intuicyjność obsługi.

Podstawowe sektory naszych produktów oraz usług stanowią:

 • produkcja, sprzedaż i serwis sprzętu informatycznego www.ComputerTeam.pl
 • projektowanie wdrażanie i optymalizacja: baz danych, systemów CRM, ERP, systemów pobierania opłat i lojalnościowych 


Najważniejsze fakty:

 • ComputerTeam istnieje od 1995 roku. Początkowo zajmowaliśmy się budowaniem strukturalnych sieci teleinformatycznych. Wykonaliśmy wiele bardzo dużych projektów oraz instalacji w instytucjach i firmach Polski Północnej.

  Kolejny etap to kompleksowe dostawy do firm i instytucji produktów IT oraz profesjonalne wdrożenia oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem wraz z opieką serwisową nad całością funkcjonowania działów IT na zasadzie stałych umów outsourcingowych. Równolegle firma ComputerTeam inwestowała w otwarcie salonów sprzedaży oraz w dział usług internetowych pod marką Elblag.net.

  Co nas wyróżnia:

  Nie idziemy na kompromis, jeśli ma to zaważyć na jakości naszych produktów. Z doświadczeń wiemy, iż koszty zakupu dokonanego w oparciu o kryterium ceny wzrastają o nakłady poniesione na serwisowanie, wymianę podzespołów i eksploatację powodując utratę Państwa cennego czasu.  W ofercie ComputerTeam znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Nasz atut to produkcja wysokiej jakości Systemów PCT oraz pozycja lidera w dystrybucji markowych komputerów przenośnych i notebooków.

  Z myślą o wszechstronnym wsparciu klientów i zapewnieniu Państwu jak najlepszej pomocy stworzyliśmy wyspecjalizowane Komputerowe Centrum Serwisowe, z profesjonalną, wysoce kompetentną kadrą.


Grupa ComputerTeam
ComputerTeam Group (schemat uproszczony)

 • Produkcja, sprzedaż i serwis - ComputerTeam.pl
  Specjalistyczny Salon komputerowy
  Specjalistyczne Centrum Serwisowe  
 • Grupa autoryzacji
  Autoryzacje szczegółowe MP (marki / produkty)
  Autoryzacje szczegółowe OP (oprogramowanie)  
 • Dział wdrożeń i pomocy technicznej  
 • Dział szkoleń

 

Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji COMPUTERTEAM.PL.


Dodaj swój komentarz

informacje o nas

Wszelkie prawa zastrzeżone © ComputerTeam.pl | mapa witryny | login | Polityka cookies