rozmiar czcionki A A A
czytano 12393 razy

Komputery CT

Od dłuższego czasu na wszystkich rynkach panuje tendencja produkcji komputerów opartych na tanich komponentach. Umożliwia to zdobywanie nowych klientów, jednak znacznie odbija się na jakości i niezawodności komputera. Nasza Firma, od kilku lat stara się przekonać klientów, iż takie rozwiązania nie są rozsądne, dlatego nasze komputery są produkowane wyłącznie z części renomowanych producentów. Oprócz tego kładziemy nacisk na komponenty, decydujące o możliwości późniejszej rozbudowy oraz niskiej awaryjności komputera.

Obniżyło to minimalnie sprzedaż (zazwyczaj taki sprzęt jest droższy), jednak dzięki takiej polityce nasi klienci są znacznie bardziej zadowoleni z zakupionego sprzętu. Dlaczego? Miedzy wieloma czynnikami można wymienić jako jedne z najważniejszych: zmniejszenie ilości serwisowanego sprzętu, większa stabilność oprogramowania pracującego na tych komputerach.

Nie znaczy to, iż nie sprzedajemy komputerów na tańszych podzespołach - jednak czynimy tak tylko na wyraźne życzenie klienta - informując go przedtem o wadach takiego rozwiązania. Aby zachęcić klientów do zakupów lepszych komputerów, wprowadziliśmy dla takich konfiguracji specjalne warunki serwisu.

Konfiguracja komputerów CT przygotowywana jest po konsultacji z klientem.

Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji COMPUTERTEAM.PL.


Dodaj swój komentarz

salon komputerowy

Wszelkie prawa zastrzeżone © ComputerTeam.pl | mapa witryny | login | Polityka cookies